З 25 березня в Київському аграрному університеті Національної академії аграрних наук України розпочато курси підвищення кваліфікації «Фінансовий аналіз діяльності підприємств, економічне планування господарської діяльності, організація бюджетування та облік кредиторської і дебіторської заборгованості, управлінський облік в умовах нестабільної ситуації в економіці держави». Першу вступну лекцію провів Віце-президент Національної академії аграрних наук України, академік НААН, доктор економічних наук, професор Лупенко Юрій Олексійович. В понеділок лекції провели доктор економічних наук, професор, академік НААН Жук В.М. з тематикою “Фіксація шкоди та збитків на підприємствах та у Державному реєстрі майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій” та доктор економічних наук, професор, академік НААН Василишин С.І. “Обліково-аналітичне забезпечення управління економічною безпекою та ризик-менеджменту аграрних підприємств в умовах нестабільної ситуації в економіці держави”. Після завершення курсів, які триватимуть тиждень, слухаючи отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4613-768x1024.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4610-768x1024.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4609-768x1024.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4608-1024x768.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4607-1024x768.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4606-768x1024.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4605-768x1024.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4604-768x1024.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4603-768x1024.jpg)
![](https://kaunaas.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4602-768x1024.jpg)